Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela Zwykła – 17 września 2023

1. Dziś (17 września) na Mszę św. o godz. 12.30 zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania z kl. VII, VIII i starszych.

2. Zapraszamy chłopców do Służby Liturgicznej Ołtarza. Służba przy ołtarzu to świetny sposób, aby pogłębić swoją wiarę i umocnić więź z Bogiem. Chętnych zapraszamy w każdą niedzielę do zakrystii po Mszy Świętej o godzinie 11.00.

3. Wczoraj w katedrze odbyła się inauguracja „Synodów” Parafialnych Delegaci z naszej parafii otrzymali świecę, która podczas obrad synodalnych w parafiach będzie symbolizowała obecność Ducha Świętego oraz jedność całej diecezji. Inauguracja „Synodu” w naszej parafii, z uroczystym zapaleniem świecy, odbyła się dziś na mszy o godz. 8.00

4. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ekumenicznej Szkoły Biblijnej w Łodzi. Tematem tegorocznych zajęć jest: Nowy Testament jako wypełnienie Starego Testamentu. Wykłady będą realizowane w formie zjazdów jeden raz w miesiącu od października do czerwca. Szczegóły na stronie www.ekumenicznaszkolabiblijna.pl

5. Archidiecezjalny Ośrodek Katechumenalny zaprasza osoby dorosłe na spotkania przygotowujące do chrztu, bierzmowania i Eucharystii. Wszystkie spotkania odbywają się przy ul. Ks. I. Skorupki 7 w Łodzi; kontakt: s. Ewa Godzińska – 885 555 020.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *