Ogłoszenia parafialne – XXI Niedziela Zwykła – 27 sierpnia 2023

1. Od przyszłej niedzieli tzn. 3 września powracamy do tradycyjnego rozkładu mszy św. czyli o 8.00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00

2. Bóg zapłać za zakupione artykuły szkolne w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów”.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca

4. Ada Fryczak to pięciomiesięczna łodzianka. Rodzice są bardzo związani z kościołem, mama przed urodzeniem Ady była organistką w parafii św. Łukasza. Mała Ada choruje na skrajną postać Tetralogii Fallotta i atrezję pnia płucnego. Nadzieją na życie i jedynym ratunkiem jest operacja w USA. Pełni wiary i ufności w Boże Miłosierdzie rodzice dziewczynki zwracają się z prośbą o pomoc w walce o zdrowe serce Ady. Zbiórka do puszek na ten cel odbędzie się za tydzień 3 września. https://www.siepomaga.pl/ada-fryczak

Zmarła z naszej parafii:

+ Krystyna Honorata Jeżyńska l. 94 z ul. Pięknej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *