Ogłoszenia parafialne – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31 marca 2024

1. Rozpoczęliśmy Oktawę Wielkanocną, która zakończy się za tydzień – Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Przynosimy wówczas skarbonki Caritas. Codziennie przed mszą św. wieczorową odmawiana jest Nowenna przed Świętem Miłosierdzia

2. Jutro taca na budowę Centrum Studiów im. Jana Pawła II w Łodzi za tydzień taca na WSD w Łodzi.

3. We wtorek 2 kwietnia przypada 19 rocznica śmierci św. Jana Pawła II

4. W najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

6. Jak każdego roku, również w sobotę 6 kwietnia 2024 r., w wigilię Niedzieli Miłosierdzia, parafia św. Faustyny zaprasza na XVII Festyn Miłosierdzia w parku Wenecja. Szczegóły w gablotce

7. Składamy serdeczne podziękowanie parafianom za udział w Triduum Paschalnym, zwłaszcza strażakom z przedszkola sióstr urszulanek, ministrantom, asyście, chórowi i panu organiście za oprawę muzyczną, siostrze zakrystiance za dekoracje grobu pańskiego i ciemnicy , ks. Jerzemu za posługiwanie w konfesjonale. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na kwiaty oraz na potrzeby parafii z racji święconki.

Zmarli w tym tygodniu śp

+ Danuta Sas l. 95 z ul. Pięknej

+ Sabina Bechtold l. 85 z ul. Pięknej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *