Ogłoszenia parafialne – Niedziela Palmowa – 24 marca 2024

1. Rozpoczęliśmy Wielki Tydzień – czas bezpośredniego przygotowania do Wielkanocy. Liturgia Wielkiego Czwartku i Wielkiego Piątku rozpocznie się o godz. 18.00. W Wielką Sobotę Liturgia Paschalna rozpocznie się o godz. 19.00. Zakończy ją uroczysta procesja. W Wielkanoc msze św. będą odprawiane wg rozkładu niedzielnego. Nie będzie Rezurekcji o 6.00. Pierwsza msza św. o godz. 8.00

2. Zachęcamy wiernych do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu w tzw. ciemnicy (w Wielki Piątek) i „grobie” Pańskim (w Wielką Sobotę). W Wielki Piątek droga krzyżowa prowadzona przez siostry urszulanki o godz. 14.30. W Wielki Piątek rozpocznie się Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Przypominamy o zachowaniu postu ścisłego w tym wyjątkowym dniu

3. Święcenie pokarmów wielkanocnych odbędzie się Wielką Sobotę od godz. 9.00 do 17.00.

4. Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzają dziś palemki oraz dekoracje świąteczne

5. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do puszki z napisem „na kwiaty” która znajduje się pod chórem

6. Gorzkie Żale dziś o godz. 17.15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *