Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Adwentu – 10 grudnia 2023

1. Dziś w drugą Niedzielę Adwentu obchodzimy Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Wychodząc z kościoła możemy do puszki złożyć ofiarę na potrzeby katolików z terenów dawnego ZSRS, przede wszystkim tuż za naszą wschodnią granicą, a więc na Białorusi i Ukrainie, ale także w Rosji, na Kaukazie i w Azji Środkowej

2. Opłatki na stół wigilijny można nabyć przy wyjściu z kościoła, w kancelarii lub na furcie u sióstr. Opłatki nie będą roznoszone po domach.

3. Zapraszamy na RORATY – codziennie o godz. 7.00 (oprócz niedziel). Dzieci zapraszamy z lampionami w środy na godz. 18.00

4. Pod chórem można nabyć świece Caritas: małe w cenie 8 zł, duże 16 zł. Dochód przeznaczony jest na dożywianie dzieci, paczki świąteczne oraz wypoczynek dzieci i młodzieży.

5. Dziś (10 grudnia) zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o godz. 12.30 i spotkanie.

6. Rekolekcje adwentowe odbędą się w naszej parafii w dniach 22-24 grudnia. Poprowadzi je ks. Wojciech Błaszczyk

7. Zapraszamy na Mszę św. w intencji osób stanu wolnego (tak zwanych singli) w sobotę 16 grudnia o godz. 17.00 do parafii św. Alberta Chmielowskiego na Widzewie. Będziemy modlić się o realizację powołania. Po Mszy św. spotkanie przy kawie.

8. Rekolekcje adwentowe dla Łodzi prowadzone przez kard. Grzegorza Rysia odbędą się w archikatedrze od 17 do 19 grudnia: niedziela – Msza św. z homilią, godz. 19.00, poniedziałek i wtorek – Msza św. z homilią i konferencją, godz. 18.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *