Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Adwentu – 17 grudnia 2023

1. Dziś zbiórka do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej

2. Opłatki na stół wigilijny oraz świece można nabyć przy wyjściu z kościoła, w kancelarii lub na furcie u sióstr.

3. Zapraszamy na RORATY – codziennie o godz. 7.00. Dzieci zapraszamy z lampionami w środę na godz. 18.00

4. Rekolekcje adwentowe odbędą się w naszej parafii w dniach 22-24 grudnia. W piątek i sobotę msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 oraz 18.00. Spowiedź pół godziny przed mszą św. Przypominamy, że 24 grudnia to IV Niedziela Adwentu. Msze św. przed południem będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę (nie będzie jedynie mszy o 18.00). W mszy niedzielnej można uczestniczyć już w sobotę wieczorem. Rekolekcje poprowadzi ks. Wojciech Błaszczyk

5. Na Pasterkę zapraszamy tradycyjnie o północy z niedzieli na poniedziałek. W pierwszy i drugi Świąt Bożego Narodzenia rozkład mszy św. niedzielny.

6. Rekolekcje adwentowe dla Łodzi prowadzone przez kard. Grzegorza Rysia odbędą się w archikatedrze od 17 do 19 grudnia: niedziela – Msza św. z homilią, godz. 19.00, poniedziałek i wtorek – Msza św. z homilią i konferencją, godz. 18.00.

7. Zachęcamy do lektury prasy

W tym tygodniu zmarła ś.p.

+ Zofia Wróblewska l. 79 z ul. Pięknej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *