Ogłoszenia parafialne – XXVIII Niedziela Zwykła – 15 października 2023

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o 17.15. W piątki zapraszamy dzieci

2. Dziś obchodzimy XXIII Dzień Papieski. Po Mszach świętych przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na „Fundację ‘Dzieło Nowego Tysiąclecia”, natomiast wolontariusze Szkolnych Kół Caritas rozprowadzają papieskie kremówki. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na działalność Szkolnych Kół Caritas i formację wolontariuszy Caritas.

3. Za tydzień Światowy Dzień Misyjny. Taca przeznaczona będzie na misje

4. W poniedziałek 16 października przypada 45 rocznica wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Zapraszamy na Różaniec Papieski o godz. 17.15

5. W kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe

6. Firma „Impressja” szyjąca szaty komunijne zaprasza w poniedziałek 23 października dzieci komunijne wraz z rodzicami do pomiaru szat według harmonogramu przekazanego rodzicom.

7. Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza wszystkich pracowników Ochrony Zdrowia, pracujących oraz emerytowanych, na Mszę św. celebrowaną w dniu ich patrona – św. Łukasza, 18 października o godz. 18.00 w parafii pw. św. s. Faustyny (Plac Niepodległości 1).

8. Zachęcamy do lektury prasy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *