Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela Zwykła – 8 października 2023

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o 17.15. W piątki zapraszamy dzieci

2. Dziś (8 października) na Mszę św. o godz. 12.30 i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VIII i starszych

3. W piątek 13 października zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O 17.30 będzie koronka do Bożego Miłosierdzia, a różaniec odmówimy podczas procesji po mszy św. Prosimy o przyniesienie świec.

4. Pielgrzymka grup Żywego Różańca do sanktuarium Matki Bożej Łaskiej odbędzie się w sobotę 14 października. Rozpoczęcie o godz. 10.00 Mszą św. pod przewodnictwem bp. Ireneusza Pękalskiego. Zainteresowanych wspólnym wyjazdem prosimy o kontakt w zakrystii lub kancelarii

5. W niedzielę 15 października będziemy obchodzić XXIII Dzień Papieski. Po Mszach świętych przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na „Fundację ‘Dzieło Nowego Tysiąclecia”, natomiast wolontariusze Szkolnych Kół Caritas rozprowadzać będą papieskie kremówki. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na działalność Szkolnych Kół Caritas i formację wolontariuszy Caritas.

6. od 6 października br trwa nowenna w intencji uproszenia światła Ducha Świętego dla Polaków na czas wyborów parlamentarnych w naszej Ojczyźnie. Zachęcamy do włączenia się poprzez odmówienie codziennie Koronki do Miłosierdzia Bożego indywidualne lub wspólnie przed nabożeństwem różańcowym o 17.10.

7. Łódzkie Duszpasterstwa Akademickie zapraszają wszystkich studentów na „Rekolekcje na Dobry Początek”. Rozpoczną się one 15 października Mszą św. o godz. 19.00 w łódzkiej katedrze i potrwają do 19 października. Codziennie będziemy celebrowali Mszę św. o godz. 19.00: poniedziałek – DA Kamienica, wtorek – DA Węzeł, środa – DA Jezuici i czwartek – DA Piątka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *