Ogłoszenia parafialne – XIII Niedziela Zwykła – 2 lipca 2023

1. W lipcu i sierpniu nie będzie mszy św. w niedziele o godz. 12.30. Kancelaria będzie czynna bez zmian tzn. w dni powszednie od 16.00 do 17.30

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W okresie wakacyjnym rozpoczęcie adoracji w czwartki o godz. 17.00 (o godz. 17.30 różaniec). W piątki koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Duszpasterstwo Służby Zdrowia Archidiecezji Łódzkiej zaprasza wszystkich chorych na 58. Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolstwa Chorych na Jasną Górę. Wyjazd w czwartek 6 lipca o godz. 7.30. Zapisy i informacje pod nr. tel. 601 806 183.

4. Duszpasterstwo Rodzin i Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zapraszają narzeczonych i pary myślące o małżeństwie na wakacyjne nauki przedmałżeńskie w formie Wieczorów dla Zakochanych prowadzonych online. Spotkania odbywać się będą dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, od 25 lipca do 22 sierpnia o godz. 19.00. Informacje i zapisy: www.spotkaniamalzenskie-lodz.pl

W tym tygodniu zmarli ś.p.

+ Elżbieta Sęczkowska l. 67 z ul. Pięknej

+ Jarosław Agater l. 64 z ul. Obywatelskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *