Ogłoszenia parafialne – XII Niedziela Zwykła – 25.06.2023

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe – codziennie o 17.30

2. W lipcu i sierpniu nie będzie mszy św. o godz. 12.30

3. W czwartek 29 czerwca – uroczystość św. Piotra i Pawła

4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na mszę św. o godz. 7.00 i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP

5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na remont elewacji kościoła. Obecnie prowadzone są prace na wieży kościoła, której stan techniczny był w bardzo złym stanie. Odpadający tynk zagrażał wręcz bezpieczeństwu przechodniów.

6. Salezjanie w Lutomiersku prowadzą nabór na niedrogie kolonie letnie dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 16 lat. Dokładne terminy, koszty oraz zapisy znajdziemy na stronie internetowej ośrodka DON BOSCO: www.osrodek-lutomiersk.salezjanie.pl

7. Duszpasterstwo Służby Zdrowia Archidiecezji Łódzkiej zaprasza wszystkich chorych na 58. Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolstwa Chorych na Jasną Górę. Wyjazd w czwartek 6 lipca o godz. 7.30. Zapisy i informacje pod nr. tel. 601 806 183.

8. parafia św. Alberta Chmielowskiego na Widzewie zaprasza na zabawę taneczną, jaka odbędzie się 1 lipca (sobota) i jest przeznaczona dla osób stanu wolnego w wieku 30-50 lat. Mamy nadzieję, że ułatwi to poznawanie się osób w tym wieku. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej parafii i na stronie na Facebooku „Poznajmy się w tańcu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *