Ogłoszenia parafialne – III Niedziela zwykła – 21 stycznia 2024

1. Zakończyliśmy tegoroczną „kolędę”. W tym roku przyjęto nas w 762 mieszkaniach czyli podobnie jak w roku ubiegłym. Serdecznie dziękujemy parafianom za gościnność i ofiary złożone na potrzeby kościoła. Ks. Jerzemu dziękujemy za dyżurowanie w kancelarii i odprawianie wieczornej mszy świętej. Dziękujemy p. Arturowi i p.Jurkowi za powiadamianie o kolędzie. W dalszym ciągu istnieje możliwość odwiedzin, prosimy jedynie o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej

2. Dziękujemy Zespołowi NA’IM za koncert kolęd w ubiegłą niedzielę. Podczas mszy i po koncercie zebrano 2785 zł na operację 6-letniego Bruno chorego na dystrofię mięśni. Serdeczne Bóg Zapłać https://www.siepomaga.pl/bruno

Komunikaty kurialne:

https://www.archidiecezja.lodz.pl/aktualnosci/2024/01/iii-niedziela-zwykla-21-i-2024?fbclid=IwAR1965FedYaS1UmLLWynKxdBx8zpl8BHjIO8hek-955lDlvq_kyhOCxXSE0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *