Ogłoszenia parafialne – Święto Chrztu Pańskiego – 6 stycznia 2024

1. W niedzielę 14 stycznia w naszej parafii będzie gościł zespół NA’IM, który serdecznie zaprasza na wspólne kolędowanie po wieczornej Mszy Świętej (około godziny18.45) . Zespół zaprezentuje połączenie nowatorskich aranżacji i tradycyjnych melodii. Będzie to twórcze zmierzenie się z zakorzenionymi w polskiej kulturze melodiami, podane w energetyzującej formie. Gorąco zapraszamy.

2. Dni Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego bliźniego jak siebie samego (Łk 10,27) będą trwały w naszej archidiecezji od 14 do 30 stycznia. Ich program znajdziemy w gablocie. W sposób szczególny zapraszamy 21 stycznia o godz. 19.00 do bazyliki archikatedralnej na nabożeństwo ekumeniczne pod przewodnictwem kard. Grzegorza Rysia z udziałem przedstawicieli bratnich Kościołów

Odeszli do Boga ś.p. :

+ Halina Jurek l.93 z ul. Obywatelskiej

+ Tadeusz Gajdowicz l. 96 z ul. Piasta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *