Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna – 14.05.2023

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Codziennie o 17.30 (również w niedziele i święta).

2. W piątek rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego

3. W niedzielę 21 maja na Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się Komunia rocznicowa. Spowiedź dla tych dzieci w piątek – 19 maja o godz. 15.00 a później krótkie spotkanie.

4. W niedzielę 21 maja zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VIII i szkoły średniej na Mszę św. i spotkanie o godz. 12.30.

5. Za tydzień taca gospodarcza. Przeznaczona będzie na sfinansowanie rozpoczętego w tym tygodniu remontu elewacji naszego kościoła.

6. Za dwa tygodnie w niedzielę 28 maja w ramach wizytacji będziemy gościć w naszej parafii ks. abp Grzegorza Rysia. Ks. abp będzie głosił Słowo Boże na każdej mszy św.

7. Abp Grzegorz Ryś gorąco zaprasza do rozważania tajemnic zmartwychwstania Chrystusa podczas Ekumenicznej Drogi Światła, która odbędzie się w piątek 19 maja 2023 r. Rozpocznie się ona o godz. 19.00 w kościele Chrześcijan Baptystów (ul. Nawrot 27), przejdzie ulicą Nawrot do kościoła pw. Św. Ap. Piotra i Pawła (ul. Nawrot 104) i zakończy się tam wieczorem uwielbienia. Wszyscy proszeni są o zabranie ze sobą świec.

Zmarła ś.p.

+ Zofia Stachurska l. 96 z ul. Obywatelskiej

Komunikaty: https://www.archidiecezja.lodz.pl/…/vi-niedziela-zwykla…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *