Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Zwykła – 12 lutego 2023

1. W kancelarii przyjmujemy intencje mszy świętych do końca tego roku.

2. Bóg zapłać za ofiary na pomoc poszkodowanym przez trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii. Za tydzień taca gospodarcza

3. W niedzielę, 19 lutego po Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się kolejne spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania.

4. W poniedziałek, 20 lutego o godz. 19.00 odbędzie się odbiór szat komunijnych dla tegorocznych dzieci komunijnych.

5. Zachęcamy do lektury prasy. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy wywiad z ks. bp Edwardem Dajczakiem o zmaganiu się z depresją oraz recenzję filmu The Chosen

6. Archidiecezjalny Ośrodek Katechumenalny przygotowuje dorosłych do przyjęcia sakramentów inicjacji chrześcijańskiej: chrztu, bierzmowania, Eucharystii oraz do małżeństwa. Spotkania przygotowujące do bierzmowania rozpoczną się 10 lutego 2023 r., a Seminarium do małżeństwa 22 lutego 2023 r. Więcej informacji na stronie: http://katechumenat-lodz.blogspot.com/

7. W poniedziałek, o godz. 4.12 zatrzęsła się ziemia w Turcji i w Syrii. Trzęsienie ziemi pochłonęło wiele ofiar. Caritas Archidiecezji Łódzkiej i Stowarzyszenie „Dom Wschodni – Domus Orientalis” natychmiast uruchomiły zbiórkę na pomoc mieszkańcom Aleppo (Syria). Możemy się w tę pomoc poszkodowanym włączyć poprzez ofiary dziś składane do puszek w ramach akcji „Solidarni z Aleppo”. Zebrane datki za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Łódzkiej trafią bezpośrednio do Aleppo w Syrii.

Wpłat z tytułem „Solidarni z Aleppo” można dokonywać:

Caritas Archidiecezji Łódzkiej, 90-507 Łódź, ul. Gdańska 111

Bank Pekao S.A. V O/Łódź: 48 1240 1545 1111 0000 1165 5077

z dopiskiem: „Solidarni z Aleppo”

Dostęp do zbiórek w Internecie http://domwschodni.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *