Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Zwykła – 15 stycznia 2023

1. Spotkanie opłatkowe Apostolstwa Modlitwy Różańcowej odbędzie się dziś o godz. 16.00 w Sali kominkowej.

W tym tygodniu zmarli ś.p.

+ Jadwiga Szumska l. 89 z ul. Pięknej

+ Irena Defińska l. 90 z ul. Pięknej

+ Antoni Smolarek l. 70 z ul. Rejtana

KOMUNIKATY KURII METROPOLITALNEJ ŁÓDZKIEJ

1. Gorąco zachęcamy do włączenia się w tę wspólną modlitwę podczas Dni Modlitw o Jedność chrześcijan, które w naszej archidiecezji przeżywamy od 7 do 20 stycznia pod hasłem: Czyńcie dobro, szukajcie sprawiedliwości (por. Iz 1, 17). Ich program znajdziemy w gablocie.

2. Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi zaprasza na rekolekcje dla młodzieży męskiej (od 15 roku życia) w terminie 3-5 lutego 2023 r. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do 1 lutego drogą mailową (lodz.wsd@gmail.com) lub telefonicznie (42 6648888). Początek rekolekcji w piątek o godz. 16.00. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny.

4. Msza św. w intencji ofiar mordu więźniów w łódzkim Radogoszczu, którego dokonano w nocy z 17 na 18 stycznia 1945 r., będzie sprawowana w bazylice archikatedralnej 17 stycznia o godz. 12.00.

5. Duszpasterstwo Kobiet zaprasza na spotkanie ze św. Peregrynem z Laziosi – patronem osób chorych na nowotwór. Spotkanie odbędzie się 17 stycznia (wtorek) o godz. 18.30 w Kościele Św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi. Rozpocznie się konferencją, po której (ok. godz. 19.15) sprawowana będzie Msza św. z modlitwą o wstawiennictwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *