Ogłoszenia parafialne – XXX Niedziela Zwykła – 29 października 2023

1. Zapraszamy na ostatnie już nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o 17.15.

2. W Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 listopada msze św. w naszym kościele będą odprawiane o 8.00; 9.30; 11.00 i 18.00. W Dzień Zaduszny o 7.00 i 18.00

3. W kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Wypominki roczne, wyczytujemy w każdą niedzielę o godz. 7.45. Za zmarłych wymienionych w wypominkach jednorazowych będziemy się modlić w Dzień Zaduszny o godz. 17.15.

4. W niedzielę 5 listopada na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci komunijne będą miały poświęcone i wręczone modlitewniki.

5. III edycja Łódzkich Zaduszek za Żołnierzy Wyklętych odbędzie się 5 listopada 2023 r. w naszej parafii. Spotkanie rozpoczniemy w salce przy Grocie Solnej o godz. 16.30 projekcją filmu „Żołnierz Rzeczypospolitej” poświęconego Edwardowi Bzymkowi-Strzałkowskiemu (majorowi AK, więźniowi UB), po której o godz. 18.00 celebrowana będzie Msza św. w intencji Żołnierzy Niezłomnych.

6. Wydział Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na Noc Świętych w archikatedrze łódzkiej we wtorek 31 października o godz. 20.00. Tegoroczna Noc Świętych będzie transmitowana na żywo przez TVP 3. Transmisja rozpocznie się o godz. 20.35.

7. Jak co roku, w Uroczystość Wszystkich Świętych na wszystkich cmentarzach odbędzie się zbiórka ofiar na działalność Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.

8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

Zmarli z naszej parafii ś.p.

+ Teresa Szczepaniak l. 93 z ul. Piasta

+ Maria Wanat l. 91 z ul. Obywatelskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *