Ogłoszenia parafialne – XV Niedziela Zwykła – 16 lipca 2023

1. W lipcu i sierpniu nie będzie mszy św. w niedziele o godz. 12.30.

2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. W środy o 17.45 nowenna do MBN Pomocy. W czwartki od godz. 17.00 adoracja Najświętszego sakramentu (o godz. 17.30 różaniec). W piątki koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30.

3. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą oraz wszystkie wpłaty na malowanie kościoła.

4. Nasza parafia współpracując ze stowarzyszeniem „Pro Missio” organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt AGD i RTV n.p. pralki, lodówki, telewizory, komputery, drukarki, odkurzacze, baterie, kable itd.) Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy w Zambii, Kamerunie, Kenii i Kazachstanie. Elektro-śmieci można składać na placu przy kościele do 31 lipca. Dzieła misyjne można również wesprzeć wpłatą na konto (ulotki z nr konta są na stoliku pod chórem)

5. W przyszłą niedzielę 23 lipca po raz trzeci z inicjatywy papieża Franciszka będziemy obchodzić Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Przypada on w czwartą niedzielę lipca i związany jest ze zbliżającą się uroczystością świętych Joachima i Anny, dziadków Jezusa. Po każdej mszy świętej wszystkim świętującym ten dzień będzie udzielone specjalne błogosławieństwo.

W tym tygodniu zmarła:

+ Krystyna Szymczak l. 74 z ul. Pięknej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *