Ogłoszenia parafialne III Niedziela Wielkanocna – 23.04.2023

1. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII i szkoły średniej zapraszamy dziś na Mszę św. i spotkanie o godz. 12.30.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na malowanie kościoła: bezimiennie150; 200 i 300 zł

Zmarł ś.p. + Andrzej Podkościelny l. 85 z ul. Nowe Sady

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1. Abp Grzegorz Ryś gorąco zaprasza do rozważania tajemnic zmartwychwstania Chrystusa podczas Ekumenicznej Drogi Światła, która odbędzie się w piątek 19 maja 2023 r. Rozpocznie się ona o godz. 19.00 w kościele Chrześcijan Baptystów (ul. Nawrot 27), przejdzie ulicą Nawrot do kościoła pw. Św. Ap. Piotra i Pawła (ul. Nawrot 104) i zakończy się tam wieczorem uwielbienia. Wszyscy proszeni są o zabranie ze sobą świec.

2. Ruch Światło-Życie zaprasza do udziału w pieszej pielgrzymce do łódzkich Łagiewnik w intencji naszego miasta i regionu oraz osób uzależnionych. Pielgrzymka wyruszy z archikatedry 13 maja (sobota) o godz. 9.00 i zakończy się Mszą św. pod przewodnictwem abp. Grzegorza Rysia o godz. 13.00 w sanktuarium ojców franciszkanów.

3. Ruch Światło-Życie zaprasza na:

• Weekend Młodszych: uczniowie klas 7 i 8 – 5-7 maja w Porszewicach,

• Weekend Młodych: uczniowie szkół średnich – 19-21 maja w Dąbrówce (k. Sulejowa). Zapisy i bliższe informacje na stronie internetowej i facebooku Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Łódzkiej.

4. Archidiecezjalna pielgrzymka do Parzna, z racji rocznicy urodzin Sługi Bożej Wandy Malczewskiej, odbędzie się w niedzielę 14 maja. O godz. 12.00 rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem bp. Ireneusza Pękalskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *