Ogłoszenia parafialne V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2023

1. Serdecznie dziękujemy za pomoc w demontażu dekoracji świątecznych i sprzątaniu kościoła – paniom Elżbiecie, Jadwidze, Ewie, Mariuszowi, ks. Andrzejowi i siostrze Elżbiecie

2. W sobotę 11 lutego- wspomnienie NMP z Lourdes – 31 ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH. Zapraszamy wszystkich a szczególnie chorych na mszę św. o godz. 9.oo w czasie której zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Prosimy aby rodziny i sąsiedzi pomogli chorym w dotarciu do kościoła

3. W kancelarii przyjmujemy intencje mszy świętych do końca tego roku.

W tym tygodniu zmarła ś.p.

+ Wiesław Trzciński l. 88 z ul. Pięknej

+ Józefa Wypych l. 96 z ul. Pięknej

KOMUNIKATY KURII METROPOLITALNEJ ŁÓDZKIEJ

1. Ośrodek Rekolekcyjno-Konferencyjny Archidiecezji Łódzkiej w Porszewicach zaprasza na rekolekcje wielkopostne dla małżeństw ze św. Józefem. Rekolekcje poprowadzi Kinga

i Jakub Tomalak z Kalisza oraz ks. Mateusz Wójtowicz z parafii św. Kazimierza w Łodzi. Koszt: 500 zł/para. Zapisy: https://forms.gle/PY9jDWZdJgafXLtJ8.

2. Archidiecezjalny Ośrodek Katechumenalny przygotowuje dorosłych do przyjęcia sakramentów inicjacji chrześcijańskiej: chrztu, bierzmowania, Eucharystii oraz do małżeństwa. Spotkania przygotowujące do bierzmowania rozpoczną się 10 lutego 2023 r., a Seminarium do małżeństwa 22 lutego 2023 r. Więcej informacji na stronie: http://katechumenat-lodz.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *