Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Zwykła – 21 stycznia 2023

1. W tym tygodniu zakończyliśmy wizyty duszpasterskie, ale cały czas można w kancelarii lub zakrystii zgłaszać adresy na „kolędę” uzupełniającą. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli w swych domach (tym roku przyjęło nas 760 rodzin). Bóg zapłać za złożone ofiary na malowanie kościoła. Dziękujemy ks. Jerzemu Pacholskiemu za dyżurowanie w kancelarii.

W tym tygodniu zmarła ś.p.

+ Alicja Stryjewska l. 87 z ul. Pięknej

KOMUNIKATY KURII METROPOLITALNEJ ŁÓDZKIEJ

1. Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi zaprasza na rekolekcje dla młodzieży męskiej (od 15 roku życia) w terminie 3-5 lutego 2023 r. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do 1 lutego drogą mailową (lodz.wsd@gmail.com) lub telefonicznie (42 664 88 88). Początek rekolekcji w piątek o godz. 16.00. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny.

2. Hospicjum domowe Caritas Archidiecezji Łódzkiej informuje, że 24 stycznia 2023 roku rozpocznie się kolejny kurs podstaw opieki nad chorymi dla osób, które chciałyby wolontaryjnie pomagać w hospicjum. Zapraszamy chętnych, którzy mają ukończone

18 lat. Zapisy w biurze hospicjum domowego Caritas w Łodzi ul. Zgierska 121, pod numerami telefonów: 42 636 24 08 lub 607 617 090.

3. Duszpasterstwo Pracowników Nauki zaprasza nauczycieli akademickich na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w środę 25 stycznia o godz. 19.00 w parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego w Łodzi. Po Mszy św., konferencja pt. „Współpracownik Prawdy” – dziedzictwo Papieża Benedykta XVI.

4. Zapraszamy na świąteczne spotkanie Pieszej Pielgrzymki Łódzkiej na Jasną Górę, które odbędzie się 29 stycznia 2023 r. w kościele pw. Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00 sprawowaną w intencji dzieła pielgrzymki łódzkiej oraz wszystkich, którzy to dzieło tworzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *