XII Niedziela Zwykła

8.00    + Kazimierz Smyk greg. 22

9.30    + Czesław i Janina

11.00  + Edward Zduńczyk w 4r. śm.

12.30  Za Parafian

18.00  + Walentyna Mielczarek w 24r. śm., Cecylia Hejak

Ogłoszenia parafialne:

1.    We wtorek UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA.

Na nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.30 zakończymy rok szkolny  i katechetyczny. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów i rodziców do wspólnego dziękczynienia Bogu za otrzymane łaski i będziemy prosić o opiekę na czas wakacji. Przed nabożeństwem możliwość spowiedzi.

2.    W piątek UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEGO  SERCA  PANA  JEZUSA.  Msze św. o godz. 6.30, 8.00 i 18.00.  Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu wynagrodzenia Najśw. Sercu Pana Jezusa. Na zakończenie nabożeństwa błogosławieństwo dzieci. Ze względu na uroczystość, można spożywać pokarmy mięsne.      W piątek przypada dzień imienin naszego Ks. Abpa Seniora Władysława Ziółka,  a w sobotę Ks. Bpa Ireneusza Pękalskiego.

3.    Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski z dniem 01 lipca oddelegowuje ks. Marka  Kołosowskiego do pracy w Kanadzie a ks. Proboszcza Ryszarda Szmista do pracy w  Archikatedrze Łódzkiej. Dziękując Panu Bogu za Ich posługę w naszej parafii i wszelkie dobro, które stało się naszym udziałem,  pożegnamy ich w najbliższą niedzielę 29 czerwca na mszy św. o godz. 11.00

Ogłoszenia parafialne:

1. Dzisiaj Świętujemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Msze św. o godz. 8.00, o 10.00 suma z procesją eucharystyczną do 4 ołtarzy, po której msza św. a ostatnia msza o godz. 18.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.   2. Przez całą oktawę Bożego Ciała na nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.30 będzie procesja eucharystyczna. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież.

ZDJĘCIA:

on.fb.me/1lCh7EX

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

8.00   Za dobroczyńców Zgromadzenia Sióstr Urszulanek

9.30   Radio Maryja

11.00 O Boże błog. i zdrowie dla s. Jolanty Grabińskiej i dla Jej bliskich

12.30 Za Parafian

18.00 + Kazimierz Smyk greg. 15

Ogłoszenia parafialne:

We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Msze św. o godz. 8.00, o 10.00 suma z procesją eucharystyczną do 4 ołtarzy, po której msza św. a ostatnia o godz. 18.00. Tradycyjnie w procesji biorą udział dzieci pierwszokomunijne. Serdeczna prośba do mężczyzn o pomoc w ustawieniu ołtarzy, a kierowców o takie ustawienie swoich samochodów, aby można przejść z procesją. Wszystkich Parafian prosimy o udekorowanie okien, domów i ulic, aby w ten sposób okazać swoją wiarę w obecność Boga wśród nas.