Nabożeństwo Fatimskie - 13 maja 2014 (video; zdjęcia)

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Napisane przez  | Dział:: Nabożeństwa

DZIŚ MIJA 97 ROCZNICA OBJAWIEŃ FATIMSKICH I 33. ROCZNICA ZAMACHU NA JANA PAWŁA II

 

W roku 1917 Matka Najświętsza ukazując się trojgu dzieciom Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie w Fatimie powiedziała: Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Jeżeli ludzie się nie nawrócą, Bóg ześle karę, jakieś świat jeszcze nie widział. O, gdyby ludzie zechcieli wejść w siebie i żałować za grzechy!  

 

 

Łucja, Hiacynta i Franciszek doświadczyli sześciu objawień Matki Bożej od maja do października 1917 r. Otrzymali w czasie ich trwania pouczenia, które przekazali światu, doświadczyli wizji, które – lękając się je ujawnić i chcąc uniknąć wypytywania – nazwali tajemnicą.

 

 

 

ZDJĘCIA:

 

on.fb.me/1iJkvHa

 

 

Czytany 1952 razy
Ostatnio zmieniany sobota, 21 czerwiec 2014 09:02

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy