Malowane Nadzieją - Aukcja Strusich Pisanek

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Aktualności

Czy wystarczy strusich jaj na wielkanocne pisanki? Strusi w Polsce ubywa i niewykluczone, że ich jaja trzeba będzie importować. Ale dopóki są chętni, żeby wspierać działalność Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej, akcja „Malowane Nadzieją” będzie prowadzona...

Już po raz 15. można w Łodzi oglądać strusie pisanki przygotowane przez artystów i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej. Dzieł sztuki jest ponad 70 - 57 strusich pisanek i 15 obrazów.
Akcja „Malowane Nadzieją” składa się z dwóch elementów: wystawy (czynnej 14-20 marca 2016 r. w Manufakturze przy głównym wejściu do galerii handlowej) i aukcji (odbywającej się 21 marca o godz. 18.00 w hotelu andel's). Dochód przeznaczony będzie na wakacyjny wypoczynek osób niepełnosprawnych.

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 marzec 2016 22:24

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy