Super User

Kancelaria

Dział:: Kancelaria |

 

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

Św. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ

Łódź, ul. Obywatelska 60

tel. (42) 684-31-45

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.parafia-urszula.pl

Facebook: Parafia Św. Urszuli Ledóchowskiej

 

POSŁUGA DUSZPASTERSKA W KANCELARII PARAFII:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 16.00-17.30

 

KSIĄDZ PROBOSZCZ PRZYJMUJE:

PONIEDZIAŁEK + WTOREK + ŚRODA

 

OBSADA PERSONALNA:

Proboszcz: ks. Piotr Kosmala , mian. 01. VII 2014        tel. 42 684-31-45
Wikariusz: ks. Robert Kuźma, mian. 31. VIII 
2014     


W KANCELARII PARAFIALNEJ MOŻESZ:

1. porozmawiać z duszpasterzem,
2. zamówić intencje Mszy św.,
3. otrzymać potrzebne zaświadczenia, metryki itp. Ofiary składane z tej okazji są przeznaczone na funkcjonowanie kancelarii, m.in. ogrzewanie, energię elektryczną, druki, itd.
4. zgłosić

  • Chrzest
  • Ślub
  • Pogrzeb

5. poprosić o udzielenie bliskim Sakramentu Chorych (w nagłych wypadkach poza godzinami pracy kancelarii)

Komunikaty kurialne:

1. Kuria Metropolitalna Łódzka zaprasza w piątek 22 lutego br. o godz. 18.00 na Mszę Św. do kościoła Wniebowzięcia NMP w Łodzi z okazji 150 rocznicy Powstania Styczniowego. Uroczystej celebrze będzie przewodniczył Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Łódzki.

Komunikaty kurialne

1. Duszpasterstwo Pracowników Nauki Archidiecezji Łódzkiej zaprasza na spotkanie w ramach "Kursu wiary”, które odbędzie się we wtorek 26 lutego br. o godz. 1900 w kaplicy DA "Piątka” (Łódź, ul. ks. I. Skorupki 5). W programie: o godz. 19.00 - Eucharystia. i o godz. 20.00 - wykład.

2. Pielgrzymka archidiecezjalna do Ziemi Świętej 14-21 września 2013 r. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji w gablotce parafialnej.

Zapowiedź ustąpienia z urzędu Głowy Kościoła, jaką niespodziewanie ogłosił 11 lutego Benedykt XVI, jest okazją do zatrzymania się, modlitwy, a także refleksji nad Kościołem XXI wieku. Niestety, nie brakuje w mediach różnego rodzaju spekulacji, kto będzie, ba! - kto powinien być Biskupem Rzymu! Przedstawiane są sylwetki "kandydatów"; zalewa nas fala podsumowań, porównań, zdało by się nawet myśleć, że co niektórzy reporterzy zapomnieli, że nie są to wybory do sejmu, że nikt o stołek walczył nie będzie.

Strona 40 z 40

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy