Katecheza wielkanocna

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Napisane przez  | Dział:: Katecheza dla dorosłych

Spotkanie 10 kwietnia 2013 było formą pogłębionej refleksji nad bogatą liturgią Kościoła w ostatnim czasie.

Nie zabrakło też dzielenia się poświęconym jajkiem, życzeń imieninowych dla ks. Proboszcza. Z racji Niedzieli Bożego Miłosierdzia i przeżywanego w Kościele Tygodnia Miłosierdzia, przybliżona została postać bł. Michała Sopoćki, wielkiego czciciela Bożego Miłosierdzia.

 

Z okazji zbliżającej się X-tej rocznicy kanonizacji Św. Urszuli Ledóchowskiej, zaplanowano udział w parafialnej pielgrzymce do Sanktuarium Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach. Jednodniowa pielgrzymka odbędzie się  w sobotę 18 maja 2013 r.  

 

Ostatnio zmieniany środa, 24 kwiecień 2013 14:51

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy