Ogłoszenia parafialne V Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Bóg zapłać za ofiary (795 zł) na potrzeby zakonów kontemplacyjnych Archidiecezji Łódzkiej.

  2. W najbliższy wtorek 11 lutego obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie osoby chore i starsze na specjalną mszę św. o godz. 15.00 podczas której zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Po mszy spotkanie w Sali Kominkowej i program artystyczny przygotowany przez dzieci i młodzież z Ogniska Wychowawczego

  3. Dziękujemy paniom: Jadwidze, Elżbiecie, Marii, Jadwidze, Ewie i panom Zenonowi i Sylwkowi za pomoc w rozbieraniu choinek i sprzątaniu kościoła.

  4. W roku jubileuszu 100-lecia Zgromadzenia założonego przez Patronkę naszej parafii, Świętą Urszulę Ledóchowską, zapraszamy na pielgrzymkę do Jej sanktuarium  w Pniewach. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 21 marca, koszt 80 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie. Zapisy na furcie zakonnej lub w zakrystii

  5. Polecamy lekturę prasy: do Niedzieli dołączony jest dodatek „Modlitwy o miłość”, w Gościu Niedzielnym m.in. – „Skąd się wzięła praktyka Mszy Gregoriańskich

  6.   W tym tygodniu zmarł ś.p. Roman Pietrasik l. 89 z ul. Piasta   

    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

     

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1. W każdą drugą środę miesiąca w Bazylice Archikatedralnej w Łodzi o godz. 12.00 głoszone są katechezy w oparciu o Adhortację Papieża Franciszka Evangelii gaudium . Najbliższy termin wypada 12 lutego 2020 r .

2. Ks. Abp Grzegorz Ryś zaprasza do udziału w Arenie Rodzin , która odbędzie się w piątek 28 lutego w Atlas Arenie o godz. 19.00 . Przybyć można już godzinę wcześniej, razem z dziećmi, dla których będą zorganizowane zajęcia. Bezpłatne bilety będzie można otrzymać przed wejściem do Atlas Areny.

3. Salezjańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Lutomiersku przyjmuje zapisy na rok szkolny 2020/2021 . Do szkoły, której przedmiotem głównym są organy , przyjmowani są uczniowie po ukończonej szkole podstawowej i z przygotowaniem muzycznym. Podczas nauki jest możliwość zamieszkania w internacie .

4. Katolicka Szkoła Podstawowa i Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
w Łodzi zaprasza na
drzwi otwarte w dniu 19 lutego w godz. 16.00-18.00 oraz informuje
o naborze uczniów. Bliższe informacje na stronie internetowej
www.katolik.edu.pl .

5. Powstająca Jezuicka Szkoła Podstawowa im. Ignacego Loyoli , z siedzibą przy ul. Żeromskiego 26 (w dawnym gimnazjum), informuje o rozpoczęciu rekrutacji do wszystkich klas. Szczegółowe informacje na stronie szkoły: www.szkolawlodzi.jezuici.pl .

 

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 09 luty 2020 18:04

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy