Ogłoszeni parafialne II Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
    1. Bóg zapłać za ofiary na witraże: bezimiennie 200; 300 oraz 1000 zł  
    2. Dziś o godz. 16.00 msza św. przedszkolna

W minionym tygodniu odszedł  do wieczności:

    Ś.p. Stanisław Szymczak  – l. 87z ul. Rejtana 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…..

 

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

  1. Dni Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Życzliwymi bądźmy! (Dz 28,2) rozpoczęły się w Kościele Łódzkim 18 stycznia. Zachęcamy do modlitwy o jedność chrześcijan oraz wzięcia udziału w nabożeństwach, których program wywieszony jest w gablocie.

2. Spotkanie opłatkowe pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Łódzkiej na Jasną Górę odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o godz. 18.00 w Kościele pw. Matki Boskiej Zwycięskiej (ul. Łąkowa 40). Po Mszy św. będzie czas na życzenia, kolędowanie i poczęstunek w dolnym kościele.

3. Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi zaprasza na rekolekcje dla młodzieży męskiej (od 15 roku życia) w terminie 7-9 lutego 2020 r. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do 5 lutego drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (42 664 88 88). Początek rekolekcji w piątek o godz. 16.00. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny

 

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy