Wydrukuj tę stronę

Ogłoszenia parafialne II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Spotkanie opłatkowe Apostolstwa Modlitwy Różańcowej odbędzie się dziś o godz. 16.00w Sali Kominkowej

  2. Jutro przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Taca przeznaczona jest na misje. Pod chórem będzie można nabyć kredę i kadzidło, a ofiary złożone z tej okazji przeznaczone zostaną na pomoc Siostrom Urszulankom SJK, które posługują na misjach. Dzieci zapraszamy na godz. 11.00. Rozpoczniemy mszę św. uroczystym wejściem z placu przed kościołem. Każde dziecko otrzyma koronę.

  3. W przyszłą niedzielę 12 stycznia obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego. Po mszy św. o godz. 11.00 wychowankowie Ogniska Wychowawczego zaprezentują jasełka

  4. Na witraże w naszym kościele złożono ofiarę 300 zł. Bóg zapłać

  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Od nowego roku Niedziela, Gość Niedzielny i Przewodnik Katolicki kosztują 6 zł, Tygodnik Idziemy 5 zł.

 

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1. W Uroczystość Trzech Króli o godz. 11.00 w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego w Łodzi przy Placu Wolności Ks. Abp Grzegorz Ryś będzie przewodniczył Mszy św., po której około godz. 12.00 sprzed kościoła wyruszy barwny Orszak Trzech Króli wraz z jadącymi na koniach i wielbłądzie Mędrcami. Na zakończenie ok. godz. 13.15 przed Katedrą odbędzie się koncert kolęd zespołu Golec uOrkiestra.

2. Hospicjum domowe Caritas zaprasza osoby pełnoletnie na kurs podstaw opieki nad chorymi. Rozpocznie się on 14 stycznia i przeznaczony jest dla osób, które chciałyby wolontaryjnie pomagać w hospicjum. Zapisy w biurze Caritas w Łodzi (ul. Zgierska 121) oraz pod numerami telefonów: 42 636 24 08 lub 607 617 090.