Ogłoszenia parafialne Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone za opłatki oraz za zakup świec Caritas

  1. Składamy szczególne podziękowania dla pana Sylwka za przygotowanie szopki. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszej świątyni do świąt, a zwłaszcza siostrze Elżbiecie za dekoracje i pani Ewie za sprzątanie kościoła.

  1. Jutro święto św. Szczepana. Msze święte wg porządku niedzielnego. W niedzielę 29 grudnia obchodzimy święto Świętej Rodziny

  1. Odwiedziny duszpasterskie rozpoczniemy w sobotę 28 grudnia i od godz. 9.30 odwiedzimy parafian z ul. Felsztyńskiego ( numery parzyste: nr 2 – 40 A). Kolęda na ul. Felsztyńskiego - numery nieparzyste: nr 1-41 – odbędzie się w poniedziałek 30 grudnia od godz. 16.00

  1. Jest jeszcze do nabycia prasa katolicka.

Ostatnio zmieniany czwartek, 26 grudzień 2019 09:44

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy