Ogłoszenia parafialne II Niedziela Adwentu

1. Zakończyły się Misje Miłosierdzia w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy o. Ryszardowi, parafianom, którzy licznie w nich uczestniczyli, siostrom urszulankom za gościnność oraz ks. Jerzemu i ks. Władysławowi za pomoc w spowiedzi. Ufamy, że zawierzenie naszej parafii Bożemu Miłosierdziu zaowocuje licznymi łaskami.

2. Zapraszamy na RORATY codziennie o godz. 7.00 (oprócz niedziel), Dzieci zapraszamy z lampionami w środy i piątki na godz. 18.00

3. Dzisiejsza niedziela jest Dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Modlimy się w intencji naszych braci i sióstr, zwłaszcza z krajów dawnego Związku Sowieckiego. Po każdej Mszy Świętej można ich wesprzeć materialnie, wrzucając ofiary do puszek. Za tydzień taca gospodarcza, a przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej.

4. Opłatki oraz świece Caritas można nabyć na furcie , w kancelarii lub zakrystii – świece „małe” są w cenie 5 zł, „duże” - 13 zł

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1. Wydział Katechetyczny zaprasza nauczycieli i wychowawców na spotkanie adwentowe, które odbędzie się 9 grudnia o godz. 18.00 w Wydziale Katechetycznym (ul. Skorupki 3).

2. Różaniec w intencji zadośćuczynienia za grzech aborcji i odnowy moralnej Narodu odbędzie się 13 grudnia o godz. 17.00 na skrzyżowaniu ul. Piotrkowskiej i Piłsudskiego.

3. Duszpasterstwo Służby Zdrowia i Pomocy Społecznej zaprasza na dzień skupienia do kaplicy Św. Krzysztofa przy kościele oo. Jezuitów 14 grudnia o godz. 10.00.

4. Duszpasterstwo Akademickie „5” zaprasza na rekolekcje adwentowe pt.: „Cisza” do Archikatedry Łódzkiej w terminie od 15 do 18 grudnia o godz. 19.00.

5. Duszpasterstwo Pracowników Nauki zaprasza na spotkanie opłatkowe z Księdzem Arcybiskupem 16 grudnia o godz. 19.00 w Wyższym Seminarium Duchownym.

Ostatnio zmieniany niedziela, 08 grudzień 2019 09:51