Ogłoszenia parafialne Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Archidiecezja Łódzka, przygotowuje się do jubileuszu 100 – lecia swojego istnienia w 2020 r. Z tej okazji każda parafia przeżywa Misje Miłosierdzia Bożego pod hasłem „Jezu ufam Tobie”. Misje są duchową pielgrzymką, podczas której człowiek może doświadczyć Boga bogatego w miłosierdzie, „Boga, który nie męczy się przebaczeniem” (papież Franciszek). Misje Miłosierdzia rozpoczną się w naszej parafii w najbliższą sobotę 30 listopada. O godz. 17.30 powitamy obraz Jezusa Miłosiernego i relikwie św. Faustyny Kowalskiej. O godz. 18. Msza św. na rozpoczęcie misji i Apel Misyjny. Misje zakończa się w piątek 6 grudnia. Prosimy o zapoznanie się z programem (jest wyłożony na ławkach i stoliku oraz wywieszony w gablotce).Misje będą to dla nas jednocześnie rekolekcjami adwentowymi.

  2. W czwartek, 28 listopada odbędzie się dzień skupienia, na który siostry urszulanki zapraszają Panie z grupy matek modlących się za swoje dzieci oraz inne zainteresowane kobiety, które chciałyby włączyć się w modlitwę. Rozpoczęcie o godz. 16.30 w domu zakonnym. Plan spotkania w gablocie na zewnątrz kościoła.

  3. W niedzielę 1 grudnia dzieci ze Szkolnego Koła Caritas będą sprzedawały czekoladowe Mikołaj.

  4. Dziś rozpoczynamy akcję Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Dzięki funduszom zebranym w ubiegłych latach zorganizowano dożywianie dla dzieci, paczki świąteczne, wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Świece można nabyć na furcie u sióstr, w kancelarii lub zakrystii – małe są w cenie 5 zł, wszystkie pozostałe po 13 zł.

 

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1. Zespół Deus Meus zaprasza na Andrzejki z Ks. Abp. Grzegorzem Rysiem. Wystąpi m.in. Mietek Szcześniak, ks. Jakub Bartczak, Pospieszalscy, Daga Gregorowicz oraz Joszko Broda. Koncert odbędzie się 30 listopada o godz. 20.00 w kościele oo. Jezuitów.

2. Duszpasterstwo Kobiet zaprasza kobiety w wieku od 18 do 50 lat na rekolekcje adwentowe: Kobieta – dom i świątynia, które odbędą się w dniach 2-3 grudnia br. w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Pabianicach. Rozpoczęcie o godz. 18.00

Ostatnio zmieniany niedziela, 24 listopad 2019 09:19

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy