Ogłoszenia parafialne XXXIII Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Misje Miłosierdzia rozpoczną się w nasze parafii w przyszłą sobotę 30 listopada. O godz. 17.30 powitamy obraz Jezusa Miłosiernego i relikwie św. Faustyny Kowalskiej. O godz. 18. Msza św. na rozpoczęcie misji i Apel Misyjny. Misje zakończa się 7 grudnia.

  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest dla ubogich. Za tydzień taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.

  3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy: w poniedziałki nowenna do św. Urszuli o godz. 18.00; w środy Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy o 17.45; w czwartki od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu – o godz. 17.30 różaniec; w piątki Koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.30

  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1. Wydział Katechetyczny zaprasza na spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców w dniu 18 listopada o godz. 18.00 do swojej siedziby (ul. Skorupki 3). W programie wykład Ks. Pawła Kłysa – rzecznika prasowego Kurii oraz Msza św. w kaplicy DA5.

2. Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi (ul. Nawrot 104) zaprasza na ,,Chrześcijańskie Andrzejki” w sobotę 23 listopada 2019 o godz. 19.00.

 

W tym tygodniu zmarli

+ ś.p. Stefania Rębowska l.90 z ul. Cieszyńskiej

+ ś.p. Grzegorz Berger l.86 z ul. Obywatelskiej

+ ś.p. Jan Wróbel l.73 z ul. Cieszyńskiej

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy