Ogłoszenia parafialne XXXI Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Do 8 listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych. W kancelarii przyjmujemy na roczne wypominki za zmarłych

  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – zapraszamy na adorację od godz. 15.00 i mszę św. o powołania o godz. 18.00

  3. W czwartek, 7 listopada o godz. 19.00 zapraszamy rodziców z dziećmi komunijnymi do Domu Parafialnego gdzie firma Impresja zmierzy dzieci do szat komunijnych.

  4. W naszej parafii powstaje dziecięca schola. Chętnych do śpiewania zapraszamy na próbę w najbliższą środę o godz. 17.00 w Domu Parafialnym (ul. Obywatelska 54)

  5. Bóg zapłać za ofiarę 500 zł. na potrzeby naszej parafii. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek z racji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

  6. Przy wyjściu z kościoła można pobrać Tytkę Charytatywną. Caritas zachęca, aby po wypełnieniu jej produktami, obdarować nią kogoś potrzebującego w swoim własnym otoczeniu. Można ją również przynieść do kościoła lub kancelarii. Będziemy również wdzięczni za wskazanie adresów osób z naszej parafii, które potrzebowały wsparcia.

  7. KPRM organizuje 2-dniowy wyjazd autokarowy do miejsc pielgrzymkowych i historycznych Łasku, Wielunia i Częstochowy oraz do osobliwych zakątków Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. Szczegóły w gablotce

 

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1. Msza św. w intencji zmarłych biskupów łódzkich oraz zmarłych członków Kapituły Katedralnej sprawowana będzie 6 listopada o godz. 12.00. w Bazylice Archikatedralnej.

2. Msza św. w intencji polskich dzieci uwięzionych w obozie koncentracyjnym przy ul. Przemysłowej sprawowana będzie 7 listopada o godz. 12.00 w kościele pw. Opatrzności Bożej w Łodzi (ul. dr Józefa Kolińskiego 26).

3. Hospicjum Caritas AŁ zaprasza osoby przeżywające żałobę i osierocone na Mszę św. w ich intencji pod przewodnictwem Bpa Marka Marczaka do katedry 9 listopada o godz. 18.00.

4. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łodzi wraz z Domem Magnificat zapraszają na Msze św. w intencji osób uzależnionych i ich rodzin w każdą II niedzielę miesiąca o godz. 19.00. Najbliższe spotkanie 10 listopada.

 

W tym tygodniu zmarł

+ ś.p. Adam Bogusławski l.70 z ul Pięknej

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 listopad 2019 19:56

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy