Ogłoszenia parafialne XXIX Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 17.30. W niedziele o godz. 17.15

2. W ubiegła niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebrano 1110 zł. Dziś ofiary na tacę przeznaczone będą na misje. Taca gospodarcza zostanie przeprowadzona za tydzień. Bóg zapłać za ofiarę 100 zł n potrzeby naszego kościoła

3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej modlitwy za zmarłych. W kancelarii przyjmujemy na „wypominki” roczne, które odczytywane są w każda niedzielę o 7.45. W Dzień Zaduszny o 17.30 modlić się będziemy za zmarłych wymienionych w wypominkach jednorazowych.

4. Wspólnota „Legion Małych Dusz” z radością informuje, że w Internecie na kanale You Tube można wysłuchać audiobook „Orędzie Miłości Miłosiernej”. Należy w wyszukiwarce wpisać „Ku Bogu Orędzie”

5. We wtorek 22 października obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II

W tym tygodniu zmarł

+ ś.p. Zdzisław Sokół l. 89 z ul. Obywatelskiej

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1. Wydział Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na Noc Świętych w Archikatedrze Łódzkiej w czwartek 31 października o godz. 19.15.

2. Neokatechumenat zaprasza na katechezę dla dorosłych i młodzieży do parafii św. Teresy i św. Jana Bosko w Łodzi (ul. Kopcińskiego 1/3) w poniedziałek 21 października o godz. 19.00.

3. Klub Ojca w Łodzi zaprasza na spotkanie z Ks. Abp. Grzegorzem Rysiem na temat Jak budować relacje w rodzinie? do Zespołu Szkół Salezjańskich w Łodzi (ul. Wodna 34) w środę 30 października 2019 r. o godz. 19.30.

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 październik 2019 11:41