Ogłoszenia parafialne XXVIII Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 17.30. Dziś ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie jak w każdą niedzielę o godz. 17.15

2. Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Z okazji Dnia Papieskiego, wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas zapraszają na papieskie kremówki. Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczone zostaną na działalność Szkolnych Kół Caritas i formację wolontariuszy Caritas.

3. Spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania z klas VII, VIII i I ponadpodstawowej odbędzie się dziś po mszy św. o godz. 18.00

4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej modlitwy za zmarłych. W kancelarii przyjmujemy na „wypominki”

5. Za tydzień z racji Niedzieli Misyjnej, ofiary na tacę przeznaczone będą na misje. Taca gospodarcza zostanie przeprowadzona za dwa tygodnie.

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1. Duszpasterstwo małżeństw niesakramentalnych zaprasza na spotkanie do parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi (ul. Nawrot 104) 13 października godz. 18.00.

2. Rodziny, które doświadczyły utraty dziecka, szczególnie w wyniku poronienia, zapraszamy do udziału w modlitwie w ich intencji 15 października o godz. 17.30 w Sanktuarium Świętości Życia (ul. Łagiewnicka 197/201). W programie: różaniec, Msza św. i adoracja.

3. Ośrodek Duchowości Benedyktyńskiej zaprasza na spotkanie do parafii Miłosierdzia Bożego w Łodzi (ul. Baczyńskiego) 15 października 2019 r. po Mszy św. o godz. 18.00.

W tym tygodniu zmarli

+ ś.p. Jan Kowalski l. 81 z ul. Pięknej