Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 17.30. W przyszłą niedzielę 13 października będzie to ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie jak w każdą niedzielę o godz. 17.15

  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi, a przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Za tydzień zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia

  3. W myśl wskazań św, Piusa X i , św. Jan Pawła II w określonych sytuacjach do pierwszej komunii św. mogą przystąpić dzieci przed siódmym rokiem życia. W naszej parafii odbywać się będą katechezy przygotowujące dzieci do przyjęcia wczesnej Pierwszej Komunii Świętej. Rozpoczęcie mszą św. dziś o godz. 15.00, a następnie spotkanie w Grocie Solnej.

  4. W przyszłą niedzielę, 13 października, po mszy świętej, z okazji Dnia Papieskiego, wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas zapraszają na papieskie kremówki. Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczone zostaną na działalność Szkolnych Kół Caritas i formację wolontariuszy Caritas. Niech te słodkości, wraz z popołudniową kawą lub herbatą, tak ulubione przez św. Jana Pawła II, będą okazją do rodzinnych rozmów i rozważań nauki i myśli naszego umiłowanego Ojca Świętego.

  5. Spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania z klas VII, VIII i I ponadpodstawowej odbędzie się w niedzielę 13 października po mszy św. o godz. 18.00

  6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej modlitwy za zmarłych. W kancelarii przyjmujemy na „wypominki”

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 październik 2019 17:57

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy