Ogłoszenia parafialne XXV Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Spotkania „Kręgu Biblijnego” i wspólnoty „Legion małych Dusz” odbywają się będą w piątki po mszy św. wieczornej w domu parafialnym

  2. Spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania z klas 7 i 8 oraz 1 szkoły średniej odbędzie się dzisiaj po mszy św. o 18.00

  3. Poszukujemy katechetów do szkoły Mikron oraz dwóch przedszkoli, które znajdują się na terenie naszej parafii.

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1. Arcybiskup Grzegorz Ryś zaprasza 28 września br. do Piotrkowa Trybunalskiego, do kościoła p.w. Św. Jakuba Apostoła do udziału we Mszy św., podczas której zostanie ogłoszona decyzja Stolicy Apostolskiej o podniesieniu piotrkowskiej fary do godności Bazyliki Mniejszej. Uroczystości będzie przewodniczył Ks. Kard. Stanisław Ryłko. Program uroczystości: 

11.00 – prezentacja historii kościoła p.w. Św. Jakuba Apostoła w Piotrkowie Trybunalskim (ks. prof. UKSW dr hab. Waldemar Gliński),

11.30 – Uroczysta Msza św.

2. Koronka na ulicach miast, jak co roku, zgromadzi nas na skrzyżowaniach ulic 28 września o godz. 15.00 w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćko – spowiednika św. Faustyny. Będziemy prosić o Miłosierdzie Boże dla nas i o pokój na świecie. Zachęcamy do włączenia się we wspólną modlitwę. Niech przez chwilę świat zatrzyma się w zadumie i kontemplacji Bożego Miłosierdzia. 

3. Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi informuje, że w niedzielę 29 września 2019 r. o godz. 12.00 Ks. Abp Grzegorz Ryś Metropolita Łódzki udzieli święceń diakonatu 2 alumnom roku szóstego, natomiast 4 alumnów roku trzeciego otrzyma strój duchowny. Uroczystości odbędą się w parafii pw. Wniebowzięcia NMP i św. Barbary w Starych Skoszewach.

W minionym tygodniu zmarł śp.

+ Józef Woźniak l. 69 z ul. Różanej

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….

Ostatnio zmieniany niedziela, 22 wrzesień 2019 09:32

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy