Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Pierwsze spotkanie z rodzicami dzieci, które przystąpią do pierwszej komunii świętej odbędzie się w kościele w czwartek 12 września o 18.30
  2. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie w piątek 13 września o godz. 18.00
  3. W sobotę 14 września w święto Podwyższenia Krzyża Świętego organizowane jest we Włocławku spotkanie modlitewne „Polska pod krzyżem”. Na stronach  https://www.polskapodkrzyzem.pl/#wyjazdy znajdują się informacje o łódzkich parafiach, które organizują wyjazdy autokarowe. W naszej parafii włączymy się do wspólnej modlitwy mszą św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 18.00. Po mszy udamy się w procesji pod krzyż misyjny.
  4. Spotkania „Kręgu Biblijnego” i wspólnoty „Legion małych Dusz” odbywać się będą w piątki po mszy św. wieczornej w domu parafialnym. Pierwsze spotkanie po wakacjach 20 września
  5. Spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania z klas 7 i 8 oraz 1 szkoły sredniej odbędzie się w niedzielę 22 września po mszy św. o 18.00
  6. Przy Grocie Solnej Siostry Urszulanki prowadzą grupę modlitewną "Matki w Modlitwie".  Zapraszamy na spotkania: - we wtorki o godz. 16.30 co dwa tygodnie  lub w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. Bóg zapłać za ofiarę 200 zł na potrzeby kościoła
  1. Duszpasterstwo Pszczelarzy naszej Archidiecezji zaprasza na VIII Wojewódzkie Święto Pszczoły, które odbędzie się w przyszłą niedzielę (15 września) w Parafii Św. Ap. Piotra
   i Pawła w Łodzi (ul. Nawrot 104). W programie o godz. 10.00 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory, a następnie wykłady na temat wykorzystania produktów pszczelich
   w profilaktyce i medycynie, kiermasz miodów i festyn z poczęstunkiem dla wszystkich
  2. 14 września br., parafia św. Wojciecha – Sanktuarium Chojeńskiej Matki Bożej Pocieszenia, włącza się w wielką akcję modlitewną: „Polska pod krzyżem”, stając się miejscem modlitwy i adoracji krzyża. Zapraszamy już od godz. 11.00 na Nowennę do Matki Bożej Pocieszenia i Mszę Św., jak również na całodzienną adorację krzyża na placu kościelnym, a od godz. 15 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i adorację Najświętszego Sakramentu. W sposób szczególny zapraszamy na Mszę Św. o godz. 20.00 pod przewodnictwem KS. ARCYBISKUPA GRZEGORZA RYSIA, podczas której zostaną poświęcone krzyże na wieże kościoła. Zapraszamy wszystkich Łodzian na wspólną modlitwę w blasku Krzyża Chrystusowego wraz z Matką Bożą Pocieszenia

W minionym tygodniu zmarli śp.

+ Antoni Świć l. 87 z ul. Piasta

+ Danuta Kwiatkowskal. 84 z Al. Politechniki

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 10 wrzesień 2019 11:19

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy