Ogłoszenia parafialne XXI Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
    1. Od następnej niedzieli 1 września powraca msza św. o godz. 12.30 
    2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona 8 września o godz. 11.00
    3. Jutro 26 sierpnia przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00
    4. W Łodzi rozpoczyna działalność Szkoła Katechistów Archidiecezji Łódzkiej, której zadaniem jest formacja osób świeckich posłanych do parafii swojego miejsca zamieszkania, aby towarzyszyć osobom w ich drodze inicjacji chrześcijańskiej, to znaczy w formacji dzieci, młodzieży i ich rodziców przed Pierwszą Komunią Świętą i sakramentem Bierzmowania. Do Szkoły Katechistów zaproszone są osoby świeckie w wieku od 18 do 60 lat posłane przez swoich Księży Proboszczów. Dokumenty można składać do 14 września. Szczegóły w gablotce i na stronach internetowych
    5. W tym roku mija 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. W następną niedzielę 1 września o godz. 12.30 w Archikatedrze Łódzkiej odprawiona zostanie Msza św. w intencji polskich żołnierzy poległych podczas wojny oraz ludności cywilnej, która utraciła życie w następstwie działań wojennych

W minionym tygodniu zmarli śp.

+ Alicja Matuszewska l. 90 z ul. Obywatelskiej

+ Marianna Nowitkiewiczl. 87 z ul. Cieszyńskiej

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 sierpień 2019 10:09

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy