Ogłoszenia parafialne XII Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

1.  W oktawie Bożego Ciała o godz. 17.30 codziennie śpiewane Nieszpory w miarę możliwości z procesją eucharystyczną. W czwartek zakończenie oktawy (poświęcenie wianków)

2.  W piątek 28 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu można spożywać pokarmy mięsne

3.  W piątek o godz. 18.00 msza św. za zmarłych w tym miesiącu

4.  W lipcu i sierpniu nie będzie mszy św. w niedziele o godz. 12.30

5.  Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę 14 lipca br oraz 5-dniowy wyjazd autokarowy do miejsc pielgrzymkowych oraz historycznych obszarów przygranicznych Polski Wschodniej. W programie m.in.: Drohiczyn, Leśna Podlaska, Kodeń, Pratulin, Jabłeczna i wiele innych atrakcyjnych miejsc. Szczegóły w gablotce

6.   Duszpasterstwo Pracowników Nauki zaprasza na spotkanie formacyjne, które odbędzie się we wtorek 25 czerwca br. o godz. 19.00 w Duszpasterstwie Akademickim „Piątka” (ul. ks. Skorupki 5). Gościem spotkania będzie ks. dr Karol Litawa wykładowca Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie, który podejmie refleksję na temat: „Trzeba odpoczywać, czyli jak po chrześcijańsku spędzać wolny czas?”

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy