Ogłoszenia parafialne Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Serdeczne podziękowanie p. Kasi z kwiaciarni przy ul. Piasta oraz p. Sylwkowi i siostrom Elżbietom za dekoracje grobu pańskiego i ciemnicy. Dziękuję ks. Jerzemu za tegoroczne Kazania Pasyjne i posługiwanie w konfesjonale. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na kwiaty.

  2. Codziennie po mszy św. wieczorowej odmawiana jest Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego, które będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę. O 15.00 zapraszamy na wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia

  3. Jutro po mszach św. zbiórka ofiar do puszek na KUL. Za tydzień zbiórka do puszek na charytatywną działalność Caritas Archidiecezji Łódzkiej oraz zakończenie jałmużny wielkopostnej. Prosimy o przyniesienie skarbonek Caritas.

  4. Młodzież z III klas gimnazjum, która przygotowuje się do Bierzmowania zapraszamy na dwa spotkania: 25.04 (czwartek) i 29.04 (poniedziałek) na godz. 18.30. Rodziców prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę 27 kwietnia o godz. 10.00. Sakramentu bierzmowania udzieli młodzieży naszej parafii ks. abp Władysław Ziółek we wtorek 30 kwietnia o godz. 18.00

  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wybór mamy duży: Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny oraz od dziś „Przewodnik Katolicki” do którego dołączony jest modlitewnik „5 minut z Bogiem”. Cena tego nowego tygodnika – 6 zł

  6. Ks. Abp Grzegorz Ryś zaprasza na Ekumeniczną Drogę Światła we wtorek 23 kwietnia 2019 r. Uczestnicy wyruszą z Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Łodzi (ul. Radwańska 37) o godz. 19.00. Następnie przejdą przed Bazylikę Archikatedralną i zakończą w Kościele Ewangelicko-Augsburskim Św. Mateusza

  7. W sobotę 27 kwietnia w Parku Słowackiego odbędzie się Festyn Miłosierdzia. Rozpoczęcie o godz. 12.00 występem Artystów Cyrkowych – KLAUNIK , oraz łódzkiego zespołu TRUBADURZY. Około godz. 15.00 wszyscy uczestnicy wyruszą w procesji ulicami miasta Łodzi „Drogą Faustyny” do Archikatedry Łódzkiej, by zawierzyć modlitwą Arcybiskupa Grzegorza Rysia, mieszkańców i miasto Miłosierdziu Bożemu. Na zakończenie zostaną rozdane uczestnikom Festynu chlebki miłosierdzia przygotowane przez łódzkich piekarzy. Program jest w gablotce

  8. Msza św. za zmarłych w tym miesiącu z naszej parafii zostanie odprawiona w piątek 26 kwietnia o godz. 18.00

 

W minionym tygodniu zmarła:

Ś.p. Grażyna Przystańska l. 70 z ul. Pięknej

...Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

Ostatnio zmieniany niedziela, 21 kwiecień 2019 18:35

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy