Ogłoszenia parafialne V Niedziela Wielkiego Postu

1.   W każda niedzielę o 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale. W ten piątek ostatnie nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

2.   Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na początku każdej mszy świętej. Dzieci z naszej parafii będą rozprowadzać palemki. Msza św. o godz. 11.00 rozpocznie się na placu obok kościoła.

3.   Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 3 – dniowy wyjazd do miejsc pielgrzymkowych i historycznych południowej wielkopolski oraz szlakami bł. Edmunda Bojanowskiego i św. Charbela z Libanu. Szczegóły w gablotce

4.   Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do puszki z napisem „na kwiaty” która znajduje się pod chórem.

5.   Polecamy prasę katolicką; do Gościa Niedzielnego dołączona jest płyta z filmem fabularnym o św. Ignacym Loyoli. Cena bez zmian.