Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkiego Postu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Przy wyjściu z kościoła odbywa się zbiórka ofiar do puszek na potrzeby schroniska dla bezdomnych mężczyzn, które znajduje się w naszej parafii przy ul. Nowe Sady. Tydzień temu na Fundusz Obrony Życia zebrano 510 zł.  
  2. We wtorek 2 kwietnia przypada 14 rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy na Apel Jasnogórski, który rozpocznie się w kościele o godz. 21.00 i tradycyjnie zakończy przy pomniku Ojca Świętego. Prosimy o zabranie świec.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca 
  4. We wtorek 2 kwietnia po mszy św. wieczornej będzie wyświetlony film o objawieniach w Banneux (Bane). Wspólnota „Legion Małych Dusz” organizuje w lipcu pielgrzymkę do tego sanktuarium.
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 3 – dniowy wyjazd do miejsc pielgrzymkowych i historycznych południowej wielkopolski oraz szlakami bł. Edmunda Bojanowskiego i św. Charbela z Libanu. Szczegóły w gablotce
  6. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do puszki z napisem „na kwiaty” która znajduje się pod chórem. 
  7. Dziś po mszy św. o 18.00 odbędzie się spotkanie młodzieży z III klas gimnazjum, która przygotowuje się do bierzmowania
  8. W najbliższy piątek, 5 kwietnia na godz. 18.30 zapraszamy wszystkich rodziców dzieci komunijnych na spotkanie.
  9. Rodzina z Ukrainy poszukuje mieszkania do wynajęcia. Gdyby ktoś mógł pomóc prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. 
  10. 10.W tym tygodniu zostały wymienione poduszki na ławkach w kościele, zakupiony został ornat w kolorze różowym oraz wymieniono rynny na budynkach gospodarczych plebanii. Taca gospodarcza na pokrycie tych wydatków zostanie przeprowadzona za tydzień czyli 7 kwietnia

W minionym tygodniu odeszła  do wieczności:

          Ś.p. Helena Bielawska  – l. 76 z ul. Janiny

Ostatnio zmieniany niedziela, 31 marzec 2019 07:55

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy