Ogłoszenia parafialne I Niedziela Wielkiego Postu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych rozpoczną się w przyszłą niedzielę czyli 17 marca. W tym roku prowadzić je będzie ks. Paweł Kutynia – dyrektor Centrum Służby Rodzinie.

  2. Na ołtarzu św. Urszuli oraz przy wyjściu z kościoła znajdują się skarbonki Caritas. Zachęcamy do włączenia się w jałmużnę wielkopostną. Skarbonki przyniesiemy do kościoła w Niedzielę Miłosierdzia Bożego

  3. W każdy piątek Droga Krzyżowa: dla dzieci o 17.15, o 18.30 dla dorosłych

  4. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy o godz.17.00 na Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu

  5. Informujemy rodziców dzieci komunijnych, że w czwartek, 14 marca o godz. 19.00 w domu parafialnym będą do przymierzenia, zakupu i odbioru zamówione szaty komunijne.

  6. Ofiary składane do skarbonki z napisem „Na kwiaty”, która znajduje się pod chórem przeznaczone są na dekorację Grobu Pańskiego. Bóg zapłać

  7. Wspólnota „Legion Małych Dusz” organizuje wyjazd na czuwanie nocne na Jasnej Górze. Wyjazd 26 kwietnia (piątek po świętach) o godz. 18.00. Powrót w sobotę o godz. 7.00.

  8. Wspólnota „Legion Małych Dusz” organizuje również wyjazd na rekolekcje w Belgii do sanktuarium Matki Bożej Ubogich w Benneux (Bene), które odbędą się w dniach 13-19 lipca 2019. Zapisy i szczegółowe informacje w kancelarii we wtorki i czwartki

  9. W okresie wielkiego postu Krąg Biblijny spotyka się we wtorki po wieczornej mszy św. w domu parafialnym.

  10. Siostry urszulanki od kilku miesięcy prowadzą w Grocie Solnej WARSZTATY PLASTYCZNE. W związku z otrzymaniem dofinansowania z Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi, siostry informują, iż od marca do czerwca odbędzie się dziesięć kolejnych spotkań, na których uczestnicy będą mogli poznać podstawy SCRAPBOOKINGU [skrapbukingu], QUILLINGU [kłilingu], TECHNIKĘ DECOUPAGE [dekupaż] I WIELE, WIELE INNYCH. Udział w WARSZTATACH będzie BEZPŁATNY,  jednak ilość miejsc jest ograniczona, w związku z czym niezbędne jest wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa (telefoniczne bądź osobiste w Grocie Solnej). Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

W minionym tygodniu odeszli  do wieczności:

Ś.p. Wielisława Wieruszewska   – l. 75 z ul. Piasta  

Ś.p. Wiesław Rybak  – l. 65 z ul. Piasta

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 10 marzec 2019 19:52

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy