Ogłoszenia parafialne V Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Jutro - 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to zarazem XXVII Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie osoby chore i starsze na specjalną mszę św. o godz. 9.00 podczas której zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Po mszy Nabożeństwo Lourdzkie.
  2. Po zimowej przerwie wracają spotkania : Kręgu Biblijnego” i wspólnoty „Legion Małych Dusz”, które odbywają się w piątki po mszy św. o 18.00 w Domu Parafialnym. Najbliższe spotkanie 15 lutego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  3. Na wsparcie zakonów kontemplacyjnych zebrano do puszek 610 zł. Bóg zapłać. Za tydzień taca gospodarcza.

 

KOMUNIKATY KURII METROPOLITALNEJ ŁÓDZKIEJ

1. W poniedziałek 11 lutego 2019 r., będziemy obchodzić XXVII Światowy Dzień Chorego. W tym dniu o godz. 12.00
w Bazylice Archikatedralnej Mszy św. koncelebrowanej będzie przewodniczył Ks. Bp Marek Marczak. Zapraszamy do wspólnej modlitwy chorych, ich rodziny oraz wszystkich, którzy opiekują się chorymi.

2. Ogólnopolskie spotkanie formacyjne dla mężczyzn odbędzie się w sobotę 16 lutego o godz. 11.00 w kościele pw. Matki Boskiej Jasnogórskiej w Łodzi (ul. Gogola 12). W programie: modlitwa różańcowa, konferencje, praca w grupach, Eucharystia oraz świadectwa. 

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 10 luty 2019 15:05

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy