Ogłoszenia parafialne IV Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

1.   Przypominamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy: w poniedziałki – nowenna do św. Urszuli o 18.00;   w środy Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy o 17.45; w czwartki adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00, a o 17.30 różaniec; w piątki Koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.30

2.   Kolejne warsztaty plastyczne odbędą się w grocie solnej w środę 6 lutego o godz. 18.30

3.   Zakończyliśmy „kolędę”. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli w swych domach (1265 rodzin – czyli oko 5% mniej niż w latach ubiegłych). Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy również ks. Jerzemu Pacholskiemu za dyżurowanie w kancelarii i codzienne odprawianie mszy wieczornej. Dziękuje panu Jurkowi, Arturowi i Krzysiowi powiadamianie parafian o wizycie kolędowej

4.   W przyszły poniedziałek 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to zarazem XXVII Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie osoby chore i starsze na specjalną mszę św. o godz. 9.00 podczas której zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Po mszy Nabożeństwo Lourdzkie

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1. Inauguracja drugiego etapu IV Synodu Archidiecezji Łódzkiej odbędzie się w sobotę
9 lutego 2019 r. o godz. 10.00 w Bazylice Archikatedralnej. W osobistej modlitwie prośmy o trwałe owoce Synodu w naszej Archidiecezji.

Zachęcamy również do wypełnienia ankiety, której wyniki zostaną wykorzystane podczas Synodu. Informacje na jej temat znajdują się na ulotkach, w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej Archidiecezji Łódzkiej. Ankieta ma formę internetową i jest całkowicie anonimowa.

2. Salezjańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Lutomiersku rozpoczyna zapisy na rok szkolny 2019/2020. Do szkoły, której przedmiotem głównym są organy, przyjmowani są uczniowie po ukończonym gimnazjum lub szkole podstawowej i z przygotowaniem muzycznym. Podczas nauki jest możliwość zamieszkania w internacie.

5.Zespół Szkół Katolickich przy ulicy Nałkowskiej 2 w Łodzi rozpoczyna zapisy do klas:I i IV Szkoły Podstawowej oraz I klasy Niepublicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia. Wspólnota Szkoły zaprasza na Dni Otwarte: 7 lutego i 7 marca w godz. 17.00-19.00. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie wywieszonym w gablocie i na ulotkach.

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy