Ogłoszenia parafialne II Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

1.   Spotkanie młodzieży z 3 klasy gimnazjum odbędzie się dziś o godz. 16.30 w domu parafialnym.

2.   Przy Grocie Solnej Siostry Urszulanki prowadzą dwie grupy Matek w Modlitwie. Spotkania jednej grupy odbywają się we wtorki, co dwa tygodnie, drugiej w każdy czwartek. W czwartek, 24 stycznia odbędzie się dzień skupienia, na który zapraszamy Panie z obu grup oraz inne zainteresowane kobiety, które chciałby dołączyć do grupy matek modlących się za swoje dzieci. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 14.30 w kaplicy sióstr, zakończenie około godz. 18.30

3.   Kolejne warsztaty plastyczne odbędą się w Grocie Solnej w najbliższą środę o godz. 18.30

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy