Ogłoszenia parafialne - Niedziela Świętej Rodziny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1.  31 grudnia o godz. 18.00 na zakończenie starego roku zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski. 
  2. 1 stycznia w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi obchodzimy Światowy Dzień Pokoju. Msze św. jak w każdą niedzielę. 
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca
  4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Taca przeznaczona jest na misje. Pod chórem będzie można nabyć kredę i kadzidło, a ofiary złożone z tej okazji przeznaczone zostaną na pomoc Siostrom Urszulankom SJK, które posługują na misjach. Dzieci zapraszamy na godz. 11.00. Rozpoczniemy mszę św. uroczystym wejściem z placu przed kościołem. 
  5. Spotkanie opłatkowe Apostolstwa Modlitwy Różańcowej odbędzie się w Sali kominkowej 6 stycznia o 16.00

Komunikat Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

  1. Zapraszamy do udziału w koncercie „Betlejem w Łodzi”, jaki odbędzie się w Atlas Arenie 12 stycznia (sobota) 2019 roku o godz. 18.00. Bilety na to wydarzenie są do nabycia na stronie www.betlejemwpolsce.pl 
  2. W Uroczystość Objawienia Pańskiego (6 stycznia 2019 r.) o godz. 11.00 w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego w Łodzi przy Placu Wolności Ks. Abp Grzegorz Ryś będzie przewodniczył Mszy św., po której około godz. 12.00 wyruszy Orszak Trzech Króli wraz z jadącymi na koniach i wielbłądzie Mędrcami. Orszak przejdzie ul. Piotrkowską do stajenki zbudowanej przed Bazyliką Archikatedralną, aby oddać pokłon Dzieciątku Jezus. Na zakończenie ok. godz. 13.00 przed Katedrą odbędzie się koncert kolęd zespołu Arka Noego. Zachęcamy rodziny, aby w pięknych i kolorowych strojach kolędników, uczestniczyły w Łódzkim Orszaku Trzech Króli. Wydarzenie będzie relacjonowane przez TVP1.
  3. Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza na spotkanie opłatkowe 5 stycznia 2019 r., godz. 18.00 do Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi (ul. Św. Stanisława Kostki 14). Spotkaniu będzie przewodniczył Bp Marek Marczak.
Ostatnio zmieniany niedziela, 30 grudzień 2018 11:30

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy