Ogłoszenia parafialne Uroczystość Bożego Narodzenia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

1.   Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone za opłatki oraz zakup świec Caritas. Szczególne podziękowania dla pana Sylwka i jego pomocników p. Jakuba i Radosława za przygotowanie szopki. Serdecznie dziękuję siostrze Elżbiecie Kujawie i siostrze Elżbiecie Biesiackiej za dekorację kościoła. Panu Maćkowi i młodzieży za pomoc w dekorowaniu. Pani Ewie za sprzątanie kościoła.

2.   Jutro święto św. Szczepana. Msze święte wg porządku niedzielnego. W niedzielę 30 grudnia obchodzimy święto Świętej Rodziny

3.   Odwiedziny duszpasterskie rozpoczniemy zaraz po świętach:

27 grudnia (czwartek) – od godz. 15.30 – ul. Obywatelska 67 i 69

28 grudnia (piątek) – od godz. 15.30 – ul. Obywatelska 63 i 65

29 grudnia (sobota) – od godz. 10.00 - ul. Wieniawskiego, Błońska

Komunikat Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1. Zapraszamy do udziału w koncercie „Betlejem w Łodzi”, jaki odbędzie się w Atlas Arenie 12 stycznia (sobota) 2019 roku o godz. 18.00. To niezwykły koncert kolęd z różnych stron świata, podczas którego wystąpią między innymi Kayah, Kamil Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Antonia Krzysztoń, Mate.O wraz z Orkiestrą AUKSO. Podczas koncertu będziemy łamać się opłatkiem z Ks. Abp. Grzegorzem Rysiem oraz śpiewać nasze polskie kolędy. Bilety na to wydarzenie są do nabycia na stronie www.betlejemwpolsce.pl 

Ostatnio zmieniany środa, 26 grudzień 2018 11:58

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy