Ogłoszenia parafialne XXXIII Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
    1. Obchodzimy dziś II Światowy Dzień Ubogich. Ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na Dom Opieki „Pomocna Dłoń” CARITAS Archidiecezji Łódzkiej w miejscowości Kaszewice niedaleko Bełchatowa. Dom ten będzie służył osobom starszym, potrzebującym opieki i życzliwej troski w jesieni ich życia z terenu naszej Archidiecezji. Dziękujemy również za „Tytki charytatywne” i jednocześnie prosimy o adresy osób, które potrzebują wsparcia.
    2. Za tydzień w Uroczystość Chrystusa Króla, tradycyjnie ofiary na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi
    3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się dziś o godz. 18.00. Zapraszamy uczniów klas VII, VIII i 3 Gimnazjum oraz rodziców młodzieży z 3 klasy Gimnazjum
    4. Kolejne warsztaty plastyczne odbędą się w Grocie Solnej w środę 21 listopada o 18.30. Uczestnicy zajęć zapoznają się z techniką KANZASHI.
    5. Zapraszamy do wspólnej modlitwy: w poniedziałki po mszy o 18.00 – nowenna do św. Urszuli;  w środy Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy o 17.45; w czwartki adoracja Najświęt. Sakramentu od 15.00, o 17.30 różaniec; w piątki Koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.30

Pomódlmy się za zmarłych śp

Janinę Suplicką l.77z ul. Obywatelskiej

Tadeusza Ciszkal.87z ul. Obywatelskiej

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 18 listopad 2018 10:04

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy